O nás

Vítejte na stránkách LANADE, z.s.

Spolek Laskavá náruč dětem byl založen v roce 2014 za účelem vzdělávání rodičů a sdílení a předávání zkušeností a znalostí o výchově a péči o děti.
Naším cílem jsou informovaní a respektující rodiče a zdravé, spokojené a šťastné děti.
Tyto stránky jsme vytvořily proto, abychom usnadnily maminkám i tatínkům cestu k uceleným základním informacím týkajícím se rodičovství, zdraví dětí i celé rodiny.

Kdo jsme

Mgr. Jana Dudová
Jana DudováJsem maminka tří dětí, manželka, dula, lektorka jógy, pedagožka…
Jsem také spoluzakladatelkou spolku
a centra Lanade, ve kterém vedu lekce jógy pro maminky s dětmi, děti i dospělé. Mou  radostí i povoláním je lektorování lekcí jógy, přípravy na porod, mateřství a péči o děti a zdraví. Až do nedávna jsem se věnovala pouze vzdělávání dětí, nyní pomáhám především maminkám a rodinám s malými dětmi, protože vnímám, jak důležité je pro pozdější život člověka to, jakým způsobem přišel na svět a jak prožil své (nejen) rané dětství. Ráda bych ukázala ostatním ženám, že porod dítěte a mateřství jsou zásadními milníky na cestě sama k sobě, a že dobrá startovní pozice v podobě milujících a chápavých rodičů je pro dítě ten největší dar, který mu můžeme jako jeho průvodci na cestě životem dát.

Zuzana Figurová
SAMSUNG CAMERA PICTURES   Jsem maminkou úžasného dítěte, které mi ukázalo nový rozměr mého života. V těhotenství jsem se začala zajímat o zdravý životní styl, o zdravou výživu dětí i dospělých. Začala mne zajímat krásná moudra o ženství, porodu, rodičovství, lásce a energiích. Role matky a ženy mne naplňuje a baví, znovu se ze mne stala studentka a mým cílem je stát se moudrou učitelkou. Chci podporovat rodiče a šířit myšlenku přirozeného kontaktního rodičovství na našich kurzech o zdraví, výživě, kojení, nošení dětí, bezplenkování, znakování a všeho krásného kolem rodičovství.

Když se narodí dítě, celý vesmír se musí posunout a udělat mu místo.                                                                                                                        Ina May Gaskin, Zázrak porodu